De zeelui van Deining bij KBO Den Bosch
Zeemanskoor Deining is weer te horen en te zien bij hun optreden voor de KBO in ‘s-Hertogenbosch. Het beloofd een super gezellige middag te worden met veel publiek.
Zeemanskoor Deining is weer te horen en te zien bij hun optreden voor de KBO in ‘s-Hertogenbosch. Het beloofd een super gezellige middag te worden met veel publiek.
Op woendagmiddag 29 april zijn ze zeelui van Zeemanskoor Deining weer te horen en te zien bij zorginstelling Futura in Waalwijk. De mannen van de zee van misschien wel het leukste shantykoor van Nederland, gaan daar weer hun beste beentje voort zetten.
De zeelui van zeemanskoor Deining verzorgen op zondagmiddag een privé concert in de Jeu de Bouleshal in Drunen
Op woensdag 9 september zijn de zeelui van Deining weer gevraagd om een concert te geven in buurthuis de Korf in Vlijmen
Zondagmiddag 13 september 2026, organiseert Zeemanskoor Deining weer huin jaarlijkse Folk en Shantyfestival. Zanggroepen en artiesten kun je tegenkomen op de terrassen, in tuinen of op straathoeken. We maken er weer een feestelijke dag van.
Op zondagmiddag 20 september is misschien wel het leukste shantykoor van Nederland te zie en te horen op de korendag van Meezingkoor Enjoy in Den Bosch
De Drunense zeelui gaan op donderdag 24 september een zanghulde brengen in zwembad die Heygrave aan diverse groepen van zwemmers, die iets te vieren hebben. Beloofd een leuk feestje te worden.
Misschien wel het leukste shantykoor van Nederland is zondagmiddag 27 september te horen en te zien in Uden bij het Cultereel Centrum Eigen Herd. Samen met het Udense koor wordt het vasy weer een heel gezellige middag.
De zeelui van Deining zijn voor het eerst te zien en horen in Nederhemert. De mannen van de zee zijn dan te gast bij het Hemerts Visserskoor.